(067)4300678, (067)1133489 oooavesta@rambler.ru avestaa2011@gmail.com

ТОВ “Авеста” (до 1988р завод оцинкованого посуду, до 2002р завод “Іскра”) виготовляє вироби сталеві оцинковані з 1949р.
Зараз не тільки в області, а й в Україні не так багато регіонів, що працюють ритмічно, дають своїм працівникам роботу, зарплату, а в бюджет – відрахування. Не є винятком з цього правила й Гайсинський район. Загальна економічна криза, наче мор, пройшлася й цією зоною. Як наслідок, флагмани виробництва, що працювали , поступово почали зупинятися, і настав такий день, коли вони зовсім припинили свою діяльність. На це є свої і об’єктивні, і суб’єктивні причини. Але поряд з велетами-заводами в нові економічні умови вступив колектив ТОВ “Авеста». Хоча купівельна спроможність наших співгромадян продовжує падати навіть після запровадження національної валюти, але є такі товари, без яких у побуті й на виробництві ніяк не обійтися. Взяти, наприклад, звичайне відро. Хіба без нього можна господарювати селянинові? Звичайно, що ні. Бо відро потрібне, щоб принести води, напоїти худобу та, зрештою, без нього прожити практично неможливо.
Правильно було підмічено, що наша продукція просто потрібна громадянам за будь-яких економічних умов, а в таких, як опинилися наші співгромадяни. На сьогоднішній день ми випускаємо товари п’ятнадцяти найменувань, наприклад, відра з оцинкованого металу різної місткості, ванни круглі, баки для білизни…
Вироби посудогосподарські сталеві оцинковані виготовляються відповідно до вимог державного стандарту України ДСТУ 3277 з тонколистового гарячеоцинкованого прокату для потреб народного господарства та для експорту.
Корпус виробів виготовляється із сталі по ГОСТ 14918, дротяна арматура – по ГОСТ 3287.
Для кріплення арматури використовуються оцинковані сталеві заклепки по ГОСТ 10304. Жорсткість корпусу виробів забезпечується виконанням спеціальних ребер жорсткості, що мають правильну чітку форму і розташовуються по всій довжині.
Для виробів місткість понад 50л жорсткість корпусу забезпечується закочуванням в борт дроту та ребрами жорсткості.
Форма дна плоска, корпус конусний, борти підкочені,
Для герметизації швів використовується ущільнювальна паста. Маркування виконано на дні виробів.
При пакуванні вироби вкладаються один в другий із утворенням стоп.
Гарантійний термін експлуатації – 12 місяців.
Але завод знають не лише дякуючи забезпеченню торговельної мережі цими товарами.
Споживачі знають нас ще й дякуючи виробництву металевої кришки для консервації в домашніх умовах і в промисловому секторі. На відміну від багатьох споріднених, вважаймо конкуруючих, підприємств, ми виробляємо не тільки великі кришки, а й малі.
ТОВ “Авеста” – це не просто якесь напівкустарне виробництво, де вирішили зібрати вершки, а потім перейти на випуск чогось іншого. Налагодили зв’язки з постачальниками, завезли необхідну кількість каучука, крейди, талька, й запрацював ще один цех. Однією з умов стабільної роботи заводу є неухильне дотримання технологічної дисципліни. Тут добре розуміють, чим може обернутися для десятків тисяч громадян якась похибка у їхній роботі. Якщо закручена консервація почне “рвати”, це ще півбіди, а коли, не дай Боже, внаслідок окислення продукту при взаємодії з металом чи гумкою почнуться незворотні процеси, що викликають гострі захворювання, це вже трагедія. Щоб цього не трапилося, всі товари проходять перевірку в арбітражній лабораторії обласної санепідемстанції.
Економічна нестабільність держави – це, безперечно, трагедія, але виявляється, що в цьому є й позитивний момент. Ще одна особливість нашого продукту – кришки підходять як для промислового використання, так і для домашнього. Ця дрібниця досить суттєва, бо споживач часто-густо купує товар, а потім бідкається, що ключ то не “бере”, а то й не насідає на кришку. Це пояснюється тим, що на консервному заводі закрутка робиться технічними засобами, чого не можна зробити в домашніх умовах..
Ось так, по копійках складається капітал на реконструкцію цеху з виробництва кришок. Щоправда, це перспектива, але думається, що не така й далека.
Крім основних цехів, на заводі є допоміжні. Один з провідних – ремонтно-механічний, спеціалісти якого виконують чи не всі основні ремонтні роботи поточних ліній, а їх нараховується не так і мало – понад шістдесят видів.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com